2330 Dunaharaszti, Szondi utca 77.

Esküvő vendégkönyv

+ Új hozzászólás
Név:
 
E-mail:
 
Üzenet:
 
#274
Ági és Bence 2026.05.30.
2026.06.02
Kedves Ági, János, és a teljes DRH Csapat! Szeretnénk hálánkat és köszönetünket kifejezni azért a kedvességért, törődésért, odafigyelésért és vérbeli profizmusért, amit kaptunk Tőletek az esküvőnk napján. Életünk egyik legjobb döntése volt, hogy Benneteket választottunk, ennél szebben és jobban nem is sikerülhetett volna a nap egyik mozzanata sem. És ezt nem csak mi ketten látjuk így, a vendégek részéről is csupa-csupa meleg és pozitív visszajelzés érkezett a rendezvényről, arról, ahogy ment minden a maga útján, és látható volt az egész mögötti kemény munka és odaadás. Bármennyire is fárasztó volt a nap, Veletek újra végig csinálnánk. Volt, akit annyira megihletett a helyszín és a hangulat, hogy verset írt, voltak, akik könnyek között dicsérték a szertartás és a környezet szépségét. De engedjétek meg, hogy egy különleges vendég visszajelzését kiemeljük: Bence 8 éves unokahúga már most kijelentette, hogy neki Nálatok lesz az esküvője, olyan gyönyörű volt minden. Baráti üdvözlettel további sok-sok sikeres esküvőt kívánva, Ági és Bence
#273
Kata és Peti 2026.05.23.
2026.06.02
Sziasztok! Szeretnénk megköszönni a segítséget abban, hogy ilyen jól sikerült az esküvőnk :) Mindennel elégedettek voltunk, mind az étel, mind a helyszín kiváló volt, nagyon jól éreztük magunkat mi és a vendégek is. Köszönjük a rengeteg segítséget az előkészületekben és a szolgáltatókra tett javaslatokat is, mindegyikkel elégedettek voltunk. Szóval köszönjünk még egyszer, jó szívvel fogjuk ajánlani a helyet másoknak is :) Üdv Kata és Peti
#272
Niki és Tomi 2026.04.18.
2026.06.02
Kedves Ági és János! Szeretnénk megköszönni a rengeteg munkát, amit tettetek értünk. Az esküvőnk csodálatos volt. Minden úgy volt szép és jó ahogy volt. Bárcsak újra lehetne élni azt a napot. Nektek is részetek volt benne, amiért ennyire csodás lett és hát nem kellett aggódnunk semmin, mert tudtuk, hogy jó kezekben vagyunk. Nagyon szépen köszönjük a sok segítséget! Üdv, Niki és Tomi
#271
Timi és Norbi 2026.05.08
2026.06.02
Kedves Ági és János! Szeretnénk Norbival még egyszer szívből megköszönni Nektek, hogy megszerveztétek életünk egyik legszebb napját! Azóta sem tudunk betelni a telefonos képekkel és videókkal, folyamatosan újranézzük őket, és minden alkalommal újra átéljük azt a rengeteg szép pillanatot. Már alig várjuk, hogy a profi fotókat és videókat is láthassuk! Nekünk különösen fontos volt, hogy ezen a napon valóban meg tudjunk élni minden pillanatot, ne a szervezéssel vagy az apró részletekkel kelljen foglalkoznunk — és ez Nektek hála maradéktalanul sikerült. Végig nyugodtak tudtunk lenni, felszabadultan élveztük az egész napot, amiért nagyon hálásak vagyunk. Minden tökéletes volt: a dekoráció gyönyörű lett, az ételek fantasztikusak voltak, a személyzet pedig végig hihetetlenül kedves, figyelmes és segítőkész volt. A vendégeinktől is rengeteg pozitív visszajelzést kaptunk, mindenki nagyon jól érezte magát. Nagyon hálásak vagyunk Nektek a rengeteg munkáért, odafigyelésért és támogatásért. Biztosak vagyunk benne, hogy életünk végéig mosolyogva fogunk visszagondolni erre a napra. Köszönünk mindent! Szeretettel, Timi és Norbi
#270
Ági és Csabi 2025. 10. 10.
2025.11.17
Kedves Ági! Kedves János! Nagyon-nagyon szépen köszönjük, hogy nemcsak az esküvőnk napját, hanem az egész felkészülést és szervezést ennyire tökéletessé, gördülékennyé és teljesen stresszmentessé tettétek nekünk. A szervezési feladatok átvállalásáért nem lehetünk elég hálásak, így az egész időszakot és végül az esküvő napját is teljesen és minden örömében tudtuk megélni. A szervezésben a szolgáltatók ajánlásától kezdve, a felmerülő problémák gyors és hatékony megoldásán át egészen addig, hogy arra is előre gondoltatok és figyeltetek helyettünk, ami nekünk eszünkbe sem jutott volna: mindent köszönünk! A helyszín is tökéletes volt már önmagában is, de Kata által kidekorálva, Norbi zenéjével megtöltve teljesen elképesztő volt. Szerencsére Peti álomszép képein keresztül ezt most is újra át tudjuk élni. Kedves DRH Munkatársak! Külön szeretnénk kiemelni a Rendezvényház munkatársait, és mindenkinek még egyszer köszönetet mondani: Katának, a dekorosnak csodálatosan szép munkájáért, Zolinak, a teremfőnöknek figyelmességéért, Gergőnek, a séfeknek, szakácsoknak, sütiseknek az elképesztő vacsoráért és az álomfinom süteményekért, amelyet mindenki azóta is sóvárogva emleget, és a felszolgálószemélyzetnek a profi, udvarias és remek hangulatú, hajnali 3-ig tartó kitartó munkájáért. Igazán nagy öröm, hogy ez a remek csapat tette lehetővé nekünk, hogy az esküvőnk napja pont olyan lehessen, ahogyan megálmodtuk. Köszönjük!
#269
Sára Ceremóniamesternő 2025.10.25.
2025.10.30
Kedves Ági és János! Szeretném Nektek megköszönni a rengeteg segítséget, amit Klári és Peti esküvőjén nyújtottatok! Elképesztő élmény volt egy ilyen profi csapattal együttműködni! Már a megbeszélésen éreztem, hogy ebből valami nagyon jó dolog fog kisülni, és hát teljes mértékig így is történt. Köszönöm az élményt, köszönöm a bizalmat! Sára
#268
Klári és Peti 2025.10.25.
2025.10.30
Kedves Ági! Kedves János! Szeretnénk nektek szívből megköszönni a csodálatos szervezést. Az esküvő minden pillanata tökéletes volt, és minden úgy alakult, ahogyan megálmodtuk. A dekoráció gyönyörű és egyedi volt – pontosan tükrözte a stílusunkat, és varázslatos hangulatot teremtett. Az ételek pedig egyszerűen isteniek voltak, a vendégek is csak dicsérték, mennyire finom minden. Rengeteg elismerést kaptunk vendégeinktől, mindenki nagyszerűen érezte magát. Nélkületek mindez nem valósulhatott volna meg – hálásak vagyunk a profizmusotokért, türelmetekért és odafigyelésetekért! Köszönettel és szeretettel, Klári és Peti
#267
Betti és Albert 2025.10.18.
2025.10.24
Október 18-án tartottuk az esküvőnket a Dunaharaszti Rendezvényházban. Amikor először mentünk helyszínbejárásra, egymásra néztünk hazafelé és azt mondtuk, felesleges bármi mást megnézni, ez lesz az. A Rendezvényház nem csak egy helyszín, egy komplett szolgáltatás, ahol szívvel lélekkel minden apró mozzanatát megszervezik az esküvőnek. Ági és János vérprofi, olyan tapasztalat van mögöttük, hogy egy percig nem kérdőjeleztük meg a tanácsaikat, a fél éves szervezés alatt bármikor bármilyen apró kérdéssel fordulhattunk hozzájuk. A helyszín csodaszép, a dekort személyre szabottan készítette Kata, gyönyörű lett minden, innen is köszönjük neki! A séfek, a kiszolgálás, minden első osztályú volt és minden vendégünk dicsérte a vacsorát. "Sosem szerettem az esküvős leveseket, a saját esküvőnkön sem ízlett, de itt kétszer is mertem annyira jó volt" - mondta az egyik vendégünk. "Ez a legjobb/egyik legjobb esküvő, amin valaha voltam" - mondta több vendégünk. Köszönjük a rugalmasságotokat és hogy minden elképzelésünket megvalósítottátok, tényleg ez volt életünk legszebb napja amire örökre emlékezni fogunk!
#266
Kinga és Balázs 2025.09.27.
2025.10.14
Kedves János! Nagyon szépen köszönjük, hogy megszerveztétek számunkra az esküvőnket. Bár voltak apróbb malőrök, ez a nap nem is lehetett volna tökéletesebb a számunkra. Kata csodálatos dekort varázsolt nekünk, a nap végén úgy sajnáltam hogy nem láthatjuk többé. A csokrom is csoda szép volt, pont ahogy elképzeltem! Zsolt mindenben segített, hogy minél könnyebb legyen számunkra ez a nap. Endyék nagyon jó hangulatot teremtettek. Néha mintha a gondolatomban olvasott volna, milyen zenét szerettem volna, mert pont az jött! Az ételt mindenki dicsérte, minden nagyon finom volt. Péterék biztos vagyok benne, hogy csoda szép fotókat és videókat készítettek. Már alig várjuk, hogy lássuk őket. Mindenki munkáját nagyon szépen köszönjük, mindenki nagyon kitett magáért. Üdvözlettel, Kinga és Balázs
#265
Fatemeh és Károly 2025.08.24.
2025.10.14
Kedves Ági, Kata és János! Szeretnénk köszönetet mondani Nektek a csodálatos esküvőért. Igazán felejthetetlenné tettétek a napunkat, és nagyon örülünk, hogy rátok bíztuk az esküvőnket. Az ételek mindenkinek nagyon ízlettek, a perzsa falatok és a lecsós sült különösen. A virágok és dekorációk, különösképp a gyönyörűen feldíszített szertartás asztal, tökéletesek voltak. Köszönjük, hogy figyelembe vettétek a kívánságainkat, és hogy ilyen rugalmasak voltatok. Még egyszer köszönünk mindent! Üdvözlettel, Fatemeh és Károly
© IntroWeb | 2026 - Weboldal készítés, SEO